Інтерфакс-Україна
19:58 17.07.2025

Мерц про постачання Україні додаткових систем Patriot: Це питання не годин, а днів і тижнів

1 хв читати
Мерц про постачання Україні додаткових систем Patriot: Це питання не годин, а днів і тижнів
Фото: https://www.facebook.com/MerzCDU

Канцлер ФРН Фрідріх Мерц заявив, що передання Києву систем ППО Patriot може тривати кілька тижнів, повідомляє агентство Bloomberg.

"Наші міністри оборони обговорюють деталі того, як ми можемо організувати доставку Patriot в Україну за короткий проміжок часу", - сказав Мерц у четвер. "Їх також необхідно транспортувати та встановлювати. Це питання не годин, а днів і тижнів", - наводить агентство слова Мерца.

Відповідну заяву він зробив після переговорів у Лондоні з прем'єром Великої Британії Кіром Стармером, який, зі свого боку, зазначив, що Лондон працює з союзниками, щоб "надати Україні більше можливостей".

Раніше головнокомандувач європейських сил НАТО Алексус Гринкевич повідомив, що США тісно співпрацюють з ФРН з питання передання систем ППО Patriot Україні.

Президент США Дональд Трамп 11 липня оголосив, що союзники США по НАТО будуть закуповувати у Вашингтона зброю, яку згодом можна буде передавати Україні. Офіційну згоду на закупівлю озброєнь у США наразі дали Берлін і Копенгаген.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укроборонпром" оголосив конкурс на посаду генерального директора, Сметаніна призначено в.о.

У Києві від негоди постраждали люди: п'ятьох осіб, зокрема 13-річну дівчинку, госпіталізовано

У Києві проходить акція проти прийнятого Радою законопроєкту №12414, який обмежує незалежність НАБУ та САП

ГАР Міноборони закликала Зеленського накласти вето на законопроєкт щодо ліквідації незалежності САП та НАБУ – він підриває обороноздатність країни

Віцепремʼєр Качка запевнив єврокомісара Кос: Зобов’язання України щодо вступу в ЄС залишаються повністю чинними

Генпрокурор про зустріч з представниками G7: міжнародні партнери отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання

Падіння баштового крану на майданчику "Київміськбуд" спричинено поривами вітру

Суд призначив гендиректору ДП "Ліси України" заставу у 90 млн грн, захист оскаржуватиме рішення

Майже 65% німців незадоволені роботою Мерца на посаді канцлера - опитування

"Укрзалізниця" законтрактувала у КВБЗ 5 пасажирських вагонів нових моделей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА