Інтерфакс-Україна
12:23 05.12.2025

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

1 хв читати
Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Міністерство освіти і науки України розпочало прийом заявок на отримання 90 державних стипендій уряду Китайської народної республіки на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році.

"Відповідно до угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської народної республіки про співробітництво в галузі освіти уряд Китайської народної республіки надає для громадян України 90 державних стипендій на навчання у 2026/2027 навчальному році за освітніми рівнями бакалавр, магістр, доктор філософії та на річне мовне стажування", - йдеться в повідомленні міністерства.

У зв’язку з цим Міносвіти приймає заявки на отримання державної стипендії уряду Китаю до 26 січня 2026 року (включно).

Зазначається, що для подання заявки кандидат на отримання державної стипендії має пройти обов’язкову реєстрацію на сайті Китайської стипендіальної ради www.campuschina.org та створити особистий кабінет, а усі необхідні документи мають бути заповнені онлайн в особистому кабінеті.

"Кандидат повинен заздалегідь звернутися до ЗВО Китаю (до якого планується вступ) та отримати лист-підтвердження від університету про готовність прийняти кандидата на навчання", - додали у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна ще не узгодила зі США питання Донбасу, ЗАЕС, грошей – Зеленський

ПриватБанк ініціює зміни на краще в обслуговуванні військових, ветеранів та людей з інвалідністю

Україна використовуватиме фінансову допомогу на виробництво дронів, якщо війна триватиме, - Зеленський

Прем'єр Бельгії погоджується, що Україна не має залишитись без фінансування за підсумками саміту ЄС, - Зеленський

ДШВ: Стрілецькі бої йдуть у південній та північній частині Покровська, левову частку логістичних заходів забезпечують важкі бомбери

Єдина ветеранська лінія переходить на новий номер 1528

Перед підвищення окладів для педпрацівників треба впевнитися, чи громадам вистачить на це доднадходжень від ПДФО - Лещик

В Одесі військові ТЦК побили поліцейського, проводиться розслідування

Мовний омбудсмен просить Кабмін ініціювати підвищення штрафів за порушення мовного законодавства

Апеляція ВАКС збільшила заставу до 4 млн грн судді із Закарпаття, підозрюваного в отриманні хабаря, який він називав "конфетками"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА