Інтерфакс-Україна
13:49 12.06.2025

Фінський комітет з оборони підтримав вихід країни з конвенції про заборону протипіхотних мін

1 хв читати
Фінський комітет з оборони підтримав вихід країни з конвенції про заборону протипіхотних мін
Фото: Pixabay

У Фінляндії парламентський комітет з оборони підтримав вихід держави з Оттавської конвенції про заборону застосування, накопичення запасів, виробництва і передачі протипіхотних мін.

"Комітет вважає, що в нинішній безпековій ситуації Фінляндія повинна знову ввести протипіхотні міни у свою систему оборони", - пише в четвер портал Yle.

Уряд Фінляндії 28 травня схвалив пропозицію про вихід з Оттавської конвенції і направив її на остаточне затвердження до парламенту.

"Вихід здійснюється за згодою парламенту, після затвердження президентом республіки і вручення заяви про вихід генеральному секретареві ООН", - повідомила тоді прес-служба уряду.

4 червня парламент Естонії ухвалив закон про вихід з Оттавської конвенції, це питання розглядається також у Латвії, Литві та Польщі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: на столі України вже є проєкт гарантій безпеки від європейських партнерів

Ворог втратив 150 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Понад 94% українських виробників готові до експорту - опитування Української ради зброярів

Трамп заявив, що ухвалив рішення по відправленню Tomahawk в Україну

Ще одна група ударних дронів суне на Харків - мер

Шмигаль: у найближчі місяці будемо наполегливо працювати над реалізацією стратегії експорту військової продукції

Ворожі удари спровокували пожежу у Харкові, даних щодо постраждалих не надходило

Україна закликала партнерів посилити тиск, щоб зупинити російський ядерний шантаж і запобігти катастрофі в Європі

Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є ключовим пріоритетом - прем’єр

У Росії зупинив роботу один з найбільших НПЗ після атаки дрона

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА