Інтерфакс-Україна
19:49 07.05.2025

Глава МЗС Німеччини Вадефуль запевнив Україну в європейській підтримці

1 хв читати
Глава МЗС Німеччини Вадефуль запевнив Україну в європейській підтримці

Новопризначений міністр закордонних справ ФРН Йоганн Вадефуль під час свого інавгураційного візиту до Польщі підтвердив підтримку України з боку Німеччини та Європи, повідомляє Der Spiegel у середу.

"Кожен у Москві повинен знати, що з нами доведеться рахуватися", - заявив Вадефуль у кулуарах зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Варшаві. "Європа буде захищати і підтримувати Україну всіма засобами", - додав він.

Як пише видання, Вадефуль прибув до Варшави разом зі своїм французьким колегою Жан-Ноелем Барро, обидва раніше провели переговори в Парижі. Вадефуль здійснив свій перший закордонний візит в якості міністра у французькій столиці.

Щодо фінансування оборонних витрат в ЄС і можливого спільного боргу, Вадефуль сказав: "Я думаю, що ми всі погоджуємося з тим, що потрібно робити більше для підтримки України". Існують "різні способи зробити це". Вирішальним фактором є те, "щоб кошти були доступні для підтримки України", сказав міністр закордонних справ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності УПЦ (МП)

Шмигаль на "Рамштайні" звернувся до партнерів із пропозицією спрямовувати щонайменше 0,25% ВВП на оборонні потреби України

Сибіга закликав держави-члени ЄС увалити рішення щодо "репараційного кредиту" цього тижня: є щонайменше 5 причин, чому це необхідно саме зараз

США залишили в силі вимоги вивести українські війська з Донбасу - ЗМІ

Канада на "Рамштайні" оголосила про новий пакет підтримки України

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

Україна та партнери профінансують контракти для військових, які захочуть лишитися в армії після війни – Зеленський

Кошта запросив Зеленського на саміт ЄС

Україна хотіла б отримати EUR40-45 млрд з активів РФ вже у 2026р та використати їх виключно на відновлення - Зеленський

Прем’єр Нідерландів сподівається на ухвалення Єврорадою рішення щодо фінансування потреб України за допомогою заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА