Інтерфакс-Україна
03:24 05.05.2025

Прокремлівський ультраправий кандидат і мер Бухареста вийшли в другий тур виборів президента Румунії – ЗМІ

1 хв читати

Кандидат від ультраправого "Альянсу за Союз румунів" Джордже Сіміон і Нікусор Дан виходять в другий тур президентських виборів у Румунії, повідомляє портал HotNews.ro у ніч проти понеділка.

Після підрахунку 99.86% бюлетенів встановили, що Сіміон посів перше місце, отримавши 40,87% голосів. Нікусор Дан набрав 20.97%, випередивши кандидата від правлячої коаліції Кріна Антонеску (20.13%).

Лідер першого Джордже Сіміон оголошений персоною non grata в Україні й Молдові ще з 2011 року. Йому інкримінували контакти із російськими спецслужбами, які, до того ж відбувалися в Чернівцях.

Як повідомлялося в грудні 2024 року Конституційний суд Румунії одноголосно ухвалив рішення про скасування результатів президентських виборів на тлі розсекречення інформації від спецслужб про втручання у вибори РФ. Тоді у першому турі перемагав також симпатик Путіна ультраправий політик Келін Джорджеску.

Джерело: https://hotnews.ro/rezultate-alegeri-prezidentiale-2025-turul-1-1963956

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

Україна і США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин - Мінекономіки

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ

Флот SkyUp Airlines отримав перший літак Airbus A321Neo, - ЗМІ

УЗ оновила електронний бланк квитка до Польщі

Черги на українсько-польському кордоні, попри блокаду ПП " Ягодин – Дорогуськ" відсутні, - Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА