Інтерфакс-Україна
14:51 21.10.2025

Рада прийняла закон про збільшення видатків у держбюджеті-2025 на 325 млрд грн

1 хв читати
Рада прийняла закон про збільшення видатків у держбюджеті-2025 на 325 млрд грн
Фото: https://t.me/yzheleznyak

Верховна Рада на пленарному засіданні у вівторок, 21 жовтня, підтримала одразу за основу та в цілому проєкт закону №14103 щодо збільшення видатків державного бюджету 2025 року на 324,7 млрд грн для сектора нацбезпеки і оборони.

Як повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос"), рішення підтримали 297 парламентарії.

"Уряд активно "пушив" на цьому тижні, щоб уникнути затримок зарплат військових. Але паралельно відмовився порізати недолугі видатки типу кешбеків та доріг. Ми подавали такі альтернативні пропозиції. Але Мінфін виступив категорично проти", - підкреслив нардеп.

Як повідомляла очільниця комітету Ради з питань бюджету Роксолана Підласа, документ передбачає спрямування 210,9 млрд грн ЗСУ, 99,1 млрд - на виробництво і закупівлю зброї і боєприпасів для ЗСУ, 8,1 млрд грн - до Національної гвардії, 4,3 млрд грн для закупівлі дронів (Держспецзв’язку), 1,3 млрд грн - для СБУ, 918 млн грн - Державній спеціальній службі транспорту, 83 млн грн - ДПС, 28,8 млн грн пропонується спрямувати для ГУР МО, ще 8 млн грн - для СЗР.

Залучити кошти на це планується здебільшого від міжнародної допомоги (294,3 млрд грн), скорочення невійськових витрат (10,4 млрд грн), збільшенню надходжень від ПДФО (20 млрд грн).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У найближчі дні радники обговорять риси плану завершення війни – Зеленський

Зеленський анонсував у найближчі дні онлайн-засідання коаліції підтримки енергетичного сектора України

Сибіга оптимістично налаштований щодо подальших кроків партнерів стосовно заморожених російських активів

Глава МВС: разом з громадами за 4 місяці створили команду майже з 2 тис. офіцерів-рятувальників

САП та НАБУ викрили посадовців Держспецзв’язку на розтраті при закупівлі дронів

В Одесі виявили понад тисячу згортків з імовірно наркотичними речовинами – патрульна поліція

Глава МЗС Нідерландів ще не знає, чи долучаться США до створення спецтрибуналу за злочин агресії

Очільниця ДПС закликала не відкривати фейкові листи від служби

Мешканця Миколаєва засудили до 15 років за коригування повітряних атак РФ - СБУ

Глава МЗС Нідерландів: тільки Україна має право визначати свої кордони та своє майбутнє

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА