20:57 05.02.2025

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про посилення заходів очищення фінансової системи України

2 хв читати
Зеленський ввів у дію рішення РНБО про посилення заходів очищення фінансової системи України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про подальшу реалізацію програм підтримки українців на основі гарантування економічної стійкості держави та посилення заходів очищення фінансової системи України".

Відповідний указ №69/2025 було опубліковано на сайті президента.

Згідно з текстом документу, контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію цим Указом, покладено на секретаря РНБО Олександра Литвиненко.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

У рішення РНБО вказано, що Кабінет міністрів має ужити додаткових заходів для забезпечення фінансування в повному обсязі видатків на освіту, охорону здоров'я, соціальний захист, а також ужити невідкладні заходи, спрямовані на реалізацію політики імпортозаміщення та посилення підтримки національного товаровиробника.

Окрім того, у місячний термін потрібно проаналізувати ситуацію щодо стану надання міжнародної допомоги Україні та напрацювати пропозиції щодо залучення додаткових джерел міжнародної допомоги Україні під час проведення чергового засідання Керівного комітету Української платформи донорів.

Також РНБО постановила Кабміну удосконалити критерії для визначення критично важливими оборонних компаній стосовно підприємств, установ і організацій, уповноважених Міністерством оборони на виконання функції служби державного замовника у сфері оборони з метою здійснення оборонних закупівель та укладення державних контрактів на закупівлю товарів, робіт і послуг.

Окрім того, має бути впроваджено можливість бронювання працівників теплокомпаній, водоканалів та управління побутовими відходами, в обсягах не більше 75% від загальної кількості військовозобов'язаних працівників таких суб'єктів господарювання.

Також у тримісячний строк уряд разом із правоохоронними органами має провести аналіз активів фізичних та юридичних осіб, до яких застосовані санкції у виді блокування активів, з метою виявлення фактів впливу осіб, до яких застосовано санкції, або пов'язаних з ними осіб на такі активи та вжити відповідних заходів протидії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київ передав на фронт 45 купольних систем РЕБ для захисту від безпілотників – мер

Ворог скинув на Костянтинівку три авіабомби, п'ятеро людей загинуло

Україна і США випрацювали остаточний варіант Угоди про встановлення правил та умов Інвестфонду відбудови України - Шмигаль

Кошта провів підготовчу до спецсаміту відеоконференцію з лідерами ЄС, Макрон поінформував про результати зустрічі з Трампом

Стефанчук закликав міжнародних партнерів не дати РФ навіть шансу утвердити свою окупацію

Крим та Севастополь є і залишатимуться невід'ємними частинами України - Кримська платформа

Сили оборони відбили у противника селище Котлине під Покровськом, знешкоджено майже 500 окупантів

Військовий літак розбився біля столиці Судану, загинули понад 45 осіб

Туреччина рішуче підтримує повну територіальну цілісність України, включно з Кримом

Ночі в Україні трохи потеплішають, погода очікується майже без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА