Інтерфакс-Україна
13:34 15.04.2025

Кабмін погодив призначення нових голів Сумської та Луганської ОДА

1 хв читати
Кабмін погодив призначення нових голів Сумської та Луганської ОДА

Кабінет міністрів погодив призначення Олега Григорова на посаду голови Сумської обласної державної адміністрації та на посаду голови Олексія Харченка Луганської обласної державної адміністрації.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у вівторок.

Як відомо з відкритих джерел, Григоров раніше був заступником начальника Головного Управління національної поліції Сумської області, потім перейшов на посаду начальника Головного Управління національної поліції Луганської області.

Харченко у 2024 році був призначений головою Сіверськодонецької міської військової адміністрації. З 2021 до 2023 року працював у Державній інспекції архітектури та містобудування України, де очолював Департамент державного архітектурно-будівельного контролю. У 2020 році був обраний до Житомирської міської ради 8 скликання від партії "Слуга народу".

 

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА