Інтерфакс-Україна
10:25 30.05.2025

Надія на прогрес у можливих переговорах РФ та України слабка - заступниця генсека ООН

1 хв читати

Заступниця генерального секретаря ООН з політичних питань Розмарі Ді Карло має низькі очікування щодо можливих нових прямих переговорів між ворогуючими сторонами в Стамбулі на тлі нещодавніх нових атак РФ по Україні, повідомляє німецьке видання tagesschau.

"Хоча є надія, що представники Києва і Москви сядуть за стіл переговорів, запланованих на понеділок, ця надія дуже низька", - сказала Ді Карло, хоча ще минулого місяця у неї були "обережні надії на дипломатичний прогрес". Але "замість прогресу на шляху до миру відбулася жорстока інтенсифікація російських атак у великих масштабах по всій Україні", - продовжила Ді Карло.

Як повідомлялось, у понеділок у Стамбулі може відбутися ще один раунд прямих зустрічей між представниками України і Росії. Київ заявив про готовність до такої зустрічі, але попередньо хоче побачити російські умови припинення війни, як наголосив у четвер глава Офісу президента Андрій Єрмак. Кремль у відповідь назвав поведінку України "неконструктивною". Делегації Росії та України провели прямі переговори вперше за більш ніж три роки 16 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа просить Верховний суд США терміново зберегти його тарифи, скасовані раніше судами

Генштаб зафіксував упродовж доби 180 бойових зіткнень

За добу окупанти завдали майже 500 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

На Дніпропетровщині ППО збила два дрони, поранено чоловіка внаслідок удару по Покровській громаді

Російський обстріл забрав життя жителя селища Молодіжне на Херсонщині

Окупанти за добу втратили 840 осіб та 92 од. спецтехніки

В Одесі внаслідок удару БпЛА сталася пожежа у складському приміщенні, постраждалих немає

Макрон, Зеленський та європейські лідери проведуть розмову з Трампом після саміту "Коаліції охочих" щодо безпеки України

4 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Суд США визнав незаконним скорочення фінансування Гарварду адміністрацією Трампа - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА