Інтерфакс-Україна
18:23 03.09.2025

В Києві чоловік вкусив поліцейського під час перевірки документів – ТЦК та СП

1 хв читати
В Києві чоловік вкусив поліцейського під час перевірки документів – ТЦК та СП

Чоловік вкусив поліцейського під час перевірки документів у Києві, через агресивну реакцію його закували в кайданки та доставили на військово-лікарську комісію, повідомила пресслужба Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

"02.09.2025 року під час проведення заходів оповіщення, військовослужбовці разом із співробітниками поліції зупинили чоловіка для перевірки військово- облікових документів, в процесі перевірки виявилось що громадянин розшукується по 210 ст. КУпАП", - йдеться у повідомленні столичного ТЦК та СП у Фейсбуці у середу.

Повідомляється, що коли йому про це повідомили, громадянин почав поводитись агресивно. "В подальшому була спроба заспокоїти громадянина, але у відповідь громадянин вкусив працівника поліції за руку. Після цього поліцією було прийняте рішення надягнути кайданки на порушника".

В подальшому громадянин був доставлений до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проходження військово-лікарської комісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ відновила дезінформацію про "чорну трансплантологію" в Україні – ЦПД

Кабмін передав Мінсоцполітики державне Інформагентство "Ре-інформ" та Агенцію національної єдності

Окупанти 31 раз обстріляли міста і села Донецької області, 11 мирних жителів загинули

УЧХ отримав відзнаку "Друг Сінгапурського Червоного Хреста"

Прісна вода повністю замінить солону в усіх водопровідних системах Миколаєва за два тижні - Свириденко

У лікарні Сум помер чоловік, поранений під час обстрілу 26 серпня

Кабмін передбачив для журналістів державних і комунальних медіа 2% надбавки за кожен рік стажу

У Харківській області загинула одна особа, шестеро зазнали поранень через ворожі обстріли

Кабмін ліквідував Координаційну раду з реформи освіти та низку оргкомітетів

Шмигаль запропонував Новій Зеландії співробітництво у виробництві морських дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА