Інтерфакс-Україна
19:35 15.10.2025

В Україні є потенціал, щоб масштабувати далекобійні можливості - Зеленський

1 хв читати
В Україні є потенціал, щоб масштабувати далекобійні можливості - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський у середу провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, яке було присвячене дипстрайкам, а також українській далекобійності.

"Провів Ставку. Кілька тем, але найбільш важлива – дипстрайки, наша далекобійність. Те, що дійсно впливає на російський потенціал війни та відчутно його знижує", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні.

На Ставці були присутні представники виробників відповідної зброї, а також Збройних сил України, спеціальних служби та розвідки. "Головне завдання – масштабувати наші можливості далекобійних українських санкцій. Потенціал для цього є. І спільна розмова всіх разом дуже допомагає", - зазначив президент.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ігор Коваль приступив до виконання обов'язків мера Одеси

Сили оборони уразили Саратовський НПЗ – Генштаб ЗСУ

Київ просить швейцарські правоохоронні органи розслідувати інцидент із погрозами українській родині російськомовним чоловіком

Росіяни обстріляли Донеччину, одна людина загинула, шістьох поранено – ОВА

ПС ЗСУ: РФ атакувала 357 різними засобами, є прямі ураження 14 ракетами та 37 ударними БпЛА

Президент призначив Ольгу Решетилову військовим омбудсманом

Росія вшосте з початку жовтня масовано атакувала газову інфраструктуру України – СЕО "Нафтогазу"

На Вінниччині виявлено факти незаконного заволодіння землями нацпарку "Кармелюкове Поділля"

Проєкт постанови про призначення Бережної віцепрем'єр-міністром з питань гуманітарної політики зареєстровано у Раді

Екстрені відключення е/е в Києві та 9 областях – "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА