Інтерфакс-Україна
15:49 08.11.2025

В Тернополі з вікна обласного ТЦК випав чоловік

1 хв читати

Тернопільський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП) повідомив, що в ніч проти суботи затриманий його співробітниками військовозобов’язаний намагався втекти з будівлі, внаслідок чого зірвався з висоти та впав на дах їдальні.

"8 листопада 2025 року близько 00 год. 15 хв. до Тернопільського ОМТЦК та СП був доставлений військовозобов’язаний громадянин Т., який є порушником військово-облікового законодавства. Відстрочки від призову та бронювання він не має. На момент доставки громадянин Т. перебував у стані алкогольного сп’яніння", - йдеться у повідомленні ОМТЦК у Facebook.

З огляду на його стан, який "унеможливлював проведення об’єктивних процесуальних дій щодо притягнення до адміністративної відповідальності, його було тимчасово розміщено в кімнаті відпочинку військовозобов’язаних. Близько 03 год. 50 хв. громадянин Т., перебуваючи в санвузлі спального приміщення (5-й поверх), самовільно демонтував склопакет вікна, зв’язав власний одяг та, намагаючись спуститися по ньому, зірвався та впав на дах їдальні", - зазначили в ОМТЦК.

За наданою інформацією, працівники ОМТЦК негайно викликали карету швидкої медичної допомоги.

"Постраждалого було госпіталізовано до реанімаційного відділення Тернопільської обласної клінічної лікарні та надано необхідну медичну допомогу, наразі потерпілий перебуває у стабільному стані", - повідомили у центрі.

На місці події працюють правоохоронці. За фактом інциденту проводиться службове розслідування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем’єр-міністр Іспанії: Ми перебуваємо на вирішальному етапі досягнення справедливого і тривалого миру

НКРЕКП спростила умови розвитку розподіленої генерації – голова регулятора

БЕБ викрило підпільні тютюнові цехи та вилучило сировини й товару на 47 млн грн

Зеленський готовий зустрітися з Трампом під час Дня подяки, щоб остаточно узгодити угоду – Єрмак

ООН: у Києві кількість жертв серед цивільних осіб лише за перші десять місяців 2025р. була майже в чотири рази вищою, ніж за весь 2024р.

"Укренерго" в середу обмежуватиме споживання на рівні вівторка: всю добу в усіх регіонах обсягом від 0,5 до 2,5 черги

ВАКС визнав необґрунтованими активи майже на 5,8 млн грн, якими користується голова селищної ради на Рівненщині

Прем’єр Великої Британїї вважає, що переговори щодо припинення вогню в Україні "рухаються у позитивному напрямку"

"Генерал Черешня" повідомив про успішне застосування перехоплювача БпЛА Bullet

В Одесі обвалився балкон житлового будинку, двоє людей постраждали – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА