Інтерфакс-Україна
11:39 26.07.2025

Посадовця Київського ТЦК та СП затримано за вимагання $3500 для зняття з розшуку військовозобов’язаного

1 хв читати
Посадовця Київського ТЦК та СП затримано за вимагання $3500 для зняття з розшуку військовозобов’язаного
Фото: https://t.me/pgo_gov_ua/

Начальника збірного пункту Київського міського ТЦК та СП затримано за вимагання $3500 для зняття з розшуку військовозобов’язаного, повідомляє у суботу Офіс генпрокурора.

За даними слідства, посадовець вимагав та отримав від громадянина $3500 за "вирішення питання" щодо зняття його з розшуку у Солом’янському ТЦК та СП.

Під час одержання неправомірної вигоди фігуранта було затримано в порядку ст. 208 КПК України. Прокурори Офісу Генерального прокурора повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК України.

Також за клопотанням прокуратури затриманому судом було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

У межах кримінального провадження заразом перевіряються інші можливі випадки зловживання впливом затриманим посадовцем чи його колегами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА