Інтерфакс-Україна
14:09 04.08.2025

У Львові сталася пожежа в готелі, постраждали 6 людей - міськрада

1 хв читати
У Львові сталася пожежа в готелі, постраждали 6 людей - міськрада

У Львові в понеділок, 4 серпня, Львові виникла пожежа в готелі "Власта". Причину загоряння встановлюють, повідомляє Львівська міська рада.

"На момент пожежі в будівлі перебували люди. Усіх мешканців і працівників евакуювали. Госпіталізовано шестеро осіб. Один чоловік отримав сильні опіки. Попередньо у його номері стався вибух", - вказується у повідомленні.

Причини вибуху наразі не встановлені. На місці працює слідчо-оперативна група.

Займання в результаті вибуху поширилося на площу близько 300 квадратних метрів, однак наразі практично ліквідовано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА