Інтерфакс-Україна
08:51 08.08.2025

Ворожі БпЛА вдарили по Бучі на Київщині, пошкоджені будинки та дитсадок - мер

1 хв читати
Ворожі БпЛА вдарили по Бучі на Київщині, пошкоджені будинки та дитсадок - мер

Російські війська безпілотникам вдарили по Бучі Київської області, пошкоджено 7 приватних будинків та дитячий садок, повідомив мер міста Анатолій Федорук.

"Російська нічна атака по Бучі. Сім приватних будинків та дитячий садочок зазнали ушкоджень. Головне - всі живі", - написав він у телеграмі.

За словами Федорука, На місці працюють рятувальники, поліція та комунальні служби. Людям надається необхідна допомога.

"Росія знову показала, що вона чисте зло. Тероризує цивільних людей, бо іншого не вміє", - наголосив він.

Як повідомлялося, глава ОВА Микола Калашник вночі повідомляв, що російські ворожі безпілотники атакували один з районів Київської області, внаслідок чого постраждали три жінки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА