Інтерфакс-Україна
21:33 16.02.2025

Арахамія: вибори відбудуться не раніше, ніж через шість місяців після закінчення воєнного стану

1 хв читати

Вибори в Україні мають відбутися не раніше, ніж через шість місяців після закінчення воєнного стану, заявив голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Вчергове нагадаю, що по-перше вибори під час воєнного стану неможливі. А по-друге, в рамках Діалогу Жана Моне лідери усіх фракцій та груп уклали угоди, що вибори відбудуться не раніше, ніж через 6 місяців після закінчення воєнного стану", - написав він у телеграмі.

Він також рекомендує усім ще раз ознайомитися з текстом цього документа з прийнятими під час дев'ятого діалогу Моне (діалоги Жана Моне заради миру та демократії - ІФ-У) висновками, який долучив під текстом заяви.

Джерело: https://t.me/David_Arakhamia/394

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорить із Сирським прохання масштабувати підрозділ 225-го окремого штурмового полку до рівня бригади

Прокуратура через суд вимагає знести ресторан у парку Шевченка в Києві та повернути ділянку громаді

Іспанія відмовилася від закупівлі F-35 у США на користь європейських альтернатив

Трамп ввів 25% тариф на товари з Індії у зв’язку з покупкою російської нафти

Україна та Румунія планують відкрити ПП "Біла Церква – Сігету Мармацієй" до кінця року

Шмигаль підписав наказ про впровадження системи DELTA на всіх рівнях Сил оборони

Ворог скинув на базу відпочинку в Запоріжжі 4 КАБи, в лікарнях перебувають 8 поранених

Через ворожі обстріли Харківщини постраждали 3 мирних жителі

Посол Японії обговорив з Марченком реформу митниці та створення сприятливого середовища для японського бізнесу в Україні

Великий відсоток чоловіків серед вступників в аспірантуру пов'язаний з можливістю отримати відстрочку - Бабак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА