Інтерфакс-Україна
17:17 22.03.2025

Литва готова слідом за Польщею реалізовувати плани мінування кордону з Білоруссю і Росією

1 хв читати
Литва готова слідом за Польщею реалізовувати плани мінування кордону з Білоруссю і Росією

Литва планує посилити захист свого кордону з Білоруссю і Калінінградською областю Росії, заявили в литовському Міноборони.

"Міністр (міністр національної оборони Довіле Шакалене (Dovilė Šakalienė) прийняла у Вільнюсі міністрів оборони країн Балтії. Оновлено формат польсько-литовської Ради міністрів оборони. …Під час таких зустрічей було ініційовано обговорення питання оновлення та розширення концепції контрмобільності - на основі польського прикладу північно-східний фланг міг би бути посилений кількома шарами фортифікаційних споруд, включаючи протипіхотні і протитанкові міни, але не обмежуючись ними", - йдеться в повідомленні.

"Регіональні партнери мають намір домагатися фінансування Євросоюзу для досягнення цієї мети", - додали у відомстві.

Раніше заступник голови Міноборони Польщі Павел Бейда заявив, що в рамках проєкту з будівництва укріплень "Східний щит" на кордоні з Білоруссю і Росією заплановано встановлення протипіхотних мін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ дуже несерйозно ставиться до реальних перемовин, хоча це була їх пропозиція, – Зеленський

Зеленський не проти, якщо про безумовне припинення вогню домовляться на рівні технічних груп без лідерів

Зеленський: Очікуємо на українсько-американську зустріч, делегація залишається в Стамбулі, будемо присутні в різних форматах

Зеленський відправив делегацію в Стамбул на чолі з міністром оборони на зустріч з представниками РФ

Активність ворога зросла на новопавлівському, покровському та курському напрямках

Зустріч Зеленського і Ердогана завершилась

Журналісти продовжують чекати на можливу зустріч делегацій України та РФ у Стамбулі

Угода між Україною та РЄ щодо створення спецтрибуналу потребуватиме ратифікації в Раді

Рух вантажівок у ПП "Шегині - Медика" з польської сторони може сповільнитись 17 травня через ремонт

Росіяни планують нанести ракетні удари по Сумах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА