Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:23 07.12.2018

Наливайченко: Слід негайно провести інвентаризацію всіх угод з Росією

2 хв читати
Наливайченко: Слід негайно провести інвентаризацію всіх угод з Росією

Україні слід негайно провести інвентаризацію усієї договірно-правової бази з Росією, ретельно проаналізувати її та залишити тільки те, що вигідно нам та нашим громадянам, заявив лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

Він зауважив, що на сьогодні досі залишаються чинними ще 314 угод між Україною та РФ.

"Нам треба було давно це зробити – перевірити, провести інвентаризацію цих угод, проаналізувати і залишити ті, які захищають наших політв’язнів, наших громадян", – сказав політик в ефірі програми "Доброго ранку, країно" на UA:Перший, повідомляють на офіційному сайті В.Наливайченка.

При цьому В.Наливайченко застеріг від бездумної денонсації усіх без винятку договорів з Росією, оскільки це може зашкодити українським громадянам, які перебувають на території країни агресора. Серед таких угод він, зокрема, назвав Консульську конвенцію між Україною та РФ від 1993 року.

"Її треба залишити, бо вона нам потрібна. Хто зараз відвідує заарештованих в Росії українців, зокрема й захоплених моряків? Українські консули. Я знаю, яка це важка праця, я сам керував консульською службою. І молодці наші консули, які зараз в Москві, в Лефортово, прориваються до наших громадян і надають правову допомогу. Хто ще це може зараз зробити?, – пояснив лідер Руху "Справедливість", додавши, що в консульському праві навіть стан війни не означає розрив консульських відносин.

В.Наливайченко наголосив, що у питанні договірно-правової бази з Росією, Україні треба діяти виключно з позиції захисту власних інтересів та людей.

"Все, що потрібно для громадян України, нам треба зберегти. Все, що засуджує агресора і може зупинити агресію, треба не вагатися – розривати", – резюмував він.

На запитання, чи було б прийняте українською владою рішення про припинення дії Договору про дружбу з РФ, якби не майбутні вибори, політик відповів: "Сумніваюсь. Особливо за цієї влади і за цих людей у владі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган

Німеччина викликає російського посла через сплеск кібератак

Туреччина готова приймати переговори між Україною та РФ в усіх форматах – Ердоган

Бідний про рішення МОК щодо юнацького спорту: РФ використовує тиск, підкуп та шантаж для потрібних для себе рішень

Для закінчення війни Європа має допомогти Україні зробити складний вибір, зокрема у питанні територій - МЗС Туреччини

Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни

США до Різдва хочуть мати розуміння, де ми перебуваємо з угодою, – Зеленський

Польща підтримує відкриття переговорів щодо вступу України до ЄС — Кондратюк

Усі переговорні матеріали щодо вступу України в ЄС будуть передані Раді ЄС наступного тижня – Садовий

Євросоюз готовий ізолювати Бельгію, якщо вона не підтримає кредит для України – ЗМІ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА