Інтерфакс-Україна
15:15 01.07.2025

Глава МВС: ключове в реформі правоохоронної системи – створення чіткої архітектури, без дублювання функцій

1 хв читати
Глава МВС: ключове в реформі правоохоронної системи – створення чіткої архітектури, без дублювання функцій

У фокусі реформування правоохоронних органів є створення чіткої архітектури, в якій кожний орган має чіткі повноваження, без дублювання функцій, що зробить систему зрозумілою та ефективною, зазначає міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"Попри те, що боротьба з російською агресією є нашим головним пріоритетом, питання розбудови держави та її правоохоронної системи, засноване на європейських цінностях і стандартах, незмінно залишається в фокусі нашої уваги", - сказав глава МВС у вівторок в Києві під час обговорення комплексної реформи правоохоронної системи як ключового елементу євроінтеграції України.

Він нагадав, що Україна виконала всі необхідні умови для відкриття переговорів про вступ до Європейського союзу за кластером "основи вступу".

За словами Клименка, Україна продемонструвала спроможність реалізувати структурні реформи навіть в умовах широкомасштабної війни.

"Реформа органів правопорядку є базисом цього процесу", - наголосив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До Сенату США поданий законопроєкт про військову допомогу Україні на $50 млрд – ЗМІ

Натепер внаслідок російської атаки в ніч на четвер в Києві загинула 31 людина – КМВА

Стало відомо про 3 загиблих внаслідок вчорашнього удару РФ по Краматорську – ОВА

Кабмін визначив питання, що належать до компетенції віцепрем’єра Качки

Комітет Сенату США підтримав виділення $1 млрд для України у проєкті оборонного бюджету - ЗМІ

СБУ викрила посадовця Міноборони, який розтратив 1 млрд грн на закупівлі харчування для ЗСУ

Енергетичний імпорт ЄС зі США визначатиме ринок, міркувати про обсяги та ціни передчасно - ЄК

Кабмін визначив питання, що належать до компетенції віцепрем’єра Кулеби

Кабмін визначив питання, що належать до компетенції першого віцепрем’єра Федорова

Зафіксовано влучання 28 БпЛА у 9 локаціях – Повітряні сили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА