Інтерфакс-Україна
12:34 11.06.2025

Колишню суддю ОАСК засуджено до 5,5 років тюрми за хабарництво

1 хв читати
Колишню суддю ОАСК засуджено до 5,5 років тюрми за хабарництво

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) визнав винною в отриманні неправомірної вигоди та засудив до 5 років і 6 місяців позбавлення волі колишню суддю Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК).

"11 червня 2025 року колегія суддів ВАКС оголосила обвинувальний вирок колишній судді Окружного адміністративного суду м. Києва, яку викрили на одержанні неправомірної вигоди від заступника директора з комерційних питань одного з підприємств за прийняття процесуальних рішень у справі", - повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) в телеграм-каналі в середу.

За інформацією САП, вироком суду колишню суддю визнано винуватою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368 КК України, та призначено покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком три роки, з конфіскацією всього належного їй майна.

Вирок суду набирає законної сили через 30 днів від дня проголошення, якщо його не буде оскаржено в апеляційному порядку.

У повідомленні не вказано ім'я колишньої судді. Як уточнило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело, йдеться про Олену Власенкову.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ вимагає від України відмовитись від оборонної лінії в Донецькій області без гарантій, що бої не відновляться – ISW

Зеленський говорив з прем’єркою Данії про кроки, "що наближають до реального завершення війни, а не до її реконфігурації"

У Дніпрі прокуратура розслідує можливе побиття колишнього військового працівниками ТЦК

Окупанти зайняли близько 500 кв км української території в липні, їх просування в Сумській області зупинилось – британська розвідка

Безпілотники СБУ вразили термінал зберігання "Шахедів" у Татарстані

Волонтери УЧХ двох областей беруть участь в евакуації мешканців Корабела у Херсоні

Рішення для безпеки України мають значення для всіх у Європі – Зеленський після розмови з прем'єром Естонії

Зеленський після розмови зі Стармером: бачимо небезпеку плану РФ звести все до обговорення неможливого

"Атеш" повідомляє про знищення заводу з виробництва "Шахедів" у російському Татарстані

Окупанти атакували дроном авто в Біленькому Запорізької області, загинули 2 мирних мешканців – поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА