Інтерфакс-Україна
12:16 20.06.2025

Рефрижератори, які використовують для репатріації загиблих українців, будуть забезпечені енергоносіями – Ляшко

1 хв читати
Рефрижератори, які використовують для репатріації загиблих українців, будуть забезпечені енергоносіями – Ляшко

Рефрижератори, які використовують для репатріації загиблих українців, будуть забезпечені енергоносіями найближчими днями, питань щодо комунальних платежів не буде, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"Буквально в понеділок я проводив нараду з керівниками бюро судово-медичної експертизи, оскільки при збільшенні потужності рефрижераторів збільшується кількість використаної електроенергії. Були запити на збільшення коштів на енергоносії, впродовж трьох днів ці питання будуть закриті, питань щодо комунальних платежів не буде", - сказав він під час години запитань до уряду в п’ятницю.

Ляшко зазначив, що Україна продовжує нарощувати потужності рефрижераторів для бюро судово-медичної експертизи.

"Велика кількість рефрижераторів була закуплена, поставлена міжнародними партнерами. І ми шукаємо надалі можливості нарощування потужностей рефрижераторів для того, щоб всі тіла, які повертаються в рамках репатриації, належним чином зберігалися й проходила їх судово-медична і криміналістичні експертиза", - сказав він.

Ляшко також повідомив, що на прохання бюро судово-медичної експертизи виділені додаткові ресурси для закупівлі реагентів для ДНК-експертизи "і цього місяця розпочинаються закупівлі у двох ключових лабораторіях".

ОСТАННЄ

Відповіді ШІ не визнаються джерелом достовірної інформації та не можуть служити доказом у справі – суд

Українців об'єднують насамперед перемоги ЗСУ, роз’єднують взаємні звинувачення та політконфлікти – соцопитування

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати військовим до 42 тис. грн набрала 25 тис. голосів

Через атаку безпілотником на Чернігівщині зазнали поранень дві жінки, одна з них у важкому стані

Глава МВС: Плануємо збільшити команду універсальних рятувальників

Викрито масштабні зловживання під час закупівлі балістичних окулярів для Міноборони

Сирський відзначив результативну роботу в операційній зоні ОТУ "Донецьк"

Протягом місяця Міносвіти має усунути порушення в порядку та умовах фінансування шкіл - голова комітету Ради

Трамп про війну України та РФ: Неможливо виграти війну, не атакуючи країну-загарбника, цікаві часи попереду

KNDS буде створювати на території України СП з ремонту військової техніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА