Інтерфакс-Україна
22:32 11.12.2024

Фіксуються збої в роботі сервісів Meta, включно з Facebook, Instagram і Whatsapp

1 хв читати
Фіксуються збої в роботі сервісів Meta, включно з Facebook, Instagram і Whatsapp

Збої в роботі низки соцмереж і сервісів компанії Meta фіксуються в середу ввечері.

Як повідомляє сервіс Downdetector, приблизно з 19:44 за Києвом почалося різке зростання повідомлень про збої в роботі соцмереж Facebook, Messenger, Instagram, Threads і Whatsapp, а також сервісу віртуальної реальності Oculus.

Крім того, приблизно в цей же час помітно збільшилася кількість збоїв агрегатора Reddit, соцмереж TikTok і Snapchat, пошукового сервісу Google, Федеральної кредитної спілки Військово-морського флоту США, інтернет-провайдера Brightspeed, групи компаній мобільного зв'язку T-Mobile, та інших сервісів і застосунків.

Під час спроби заходу на сайт Facebook і Messenger із деяких браузерів повідомляють про помилку, з інших - про технічні роботи під час спроби зайти в деякі акаунти. Також не оновлюються сторінки в Instagram.

При цьому на сайті компанії Meta про жодні збої не повідомляють.

Водночас, згідно з графіками повідомлень про збої на сервісі Downdetector, кількість таких повідомлень досягла піку дуже швидко після їхнього початку і відтоді поступово знижується.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: РФ знову провалила встановлені Путіним терміни захоплення Покровська та Купʼянська

Хор "Гомін" не братиме участь у концерті "Кварталу 95" - співдиректор Львівського органного залу

Умєров: Узгоджено активізацію переговорів про звільнення 1 200 українських полонених

Зеленський провів нараду з Федоровим щодо подальшої цифровізації державних послуг

Ми боремося за європейський вибір України – Ахметов привітав з 25 річчям SCM, яка до ювілею оновила айдентику

Росіяни ймовірно розстріляли двох українських військових на околицях Затишшя — Лубінець

Троє загиблих і шестеро поранених через чергові обстріли Херсонщини

Одна людина загинула, одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Запорізький район - ОВА

Українські дрони знищили 4 пускові установки ЗРК С-400 "Тріумф" і два радари у Новоросійську - джерела

Зеленський: Починаємо перезавантаження ключових державних підприємств, які працюють у галузі енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА