Інтерфакс-Україна
12:46 16.04.2025

Поліція затримала неповнолітніх, причетних до вбивства 19-річного мешканця Івано-Франківська

1 хв читати
Поліція затримала неповнолітніх, причетних до вбивства 19-річного мешканця Івано-Франківська
Фото: https://www.facebook.com/frankivskpolice/posts/

Поліція Івано-Франківської області встановила особи та затримала неповнолітніх, причетних до вбивства 19-річного мешканця Івано-Франківська.

"Поліція Івано-Франківщини встановила неповнолітніх, причетних до вбивства місцевого мешканця. Тіло 19-річного потерпілого з ножовими пораненнями поліцейські виявили на околиці Івано-Франківська, поблизу Вовчинецьких пагорбів. Трьох неповнолітніх хлопців, причетних до злочину, поліцейські встановили за лічені хвилини. Двох з них затримали у процесуальному порядку", - йдеться у повідомленні пресслужби у Facebook у середу.

Повідомляється, що слідчі поліції Івано-Франківської області розпочали кримінальне провадження за п. 4, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України.

На даний час із затриманим працюють поліцейські.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Кількість постраждалих внаслідок атаки на Харків сягнула 13 осіб, серед них двоє дітей, одна людина загинула - Синєгубов

Внаслідок влучання по приватному будинку в Харкові загинула одна людина, ще одна поранена - Терехов

Унаслідок удару ворожого БпЛА по Харкову двоє постраждалих, серед них немовля — влада

Два ворожі "шахеди" влучили у приватний будинок і територію вищого навчального закладу в Київському районі Харкова - мер

Харків зазнає найпотужнішої атаки з початку повномасштабної війни, кількість постраждалих зросла до шести — Терехов

У Харкові під завалами в квартирах пошкодженої багатоповерхівки знаходяться люди - мер

Кількість постраждалих внаслідок атаки БпЛА на Харків зросла до трьох — Синєгубов

Трамп прокоментував удари дронів по аеродромах у РФ: "Вони дали привід піти і бомбити їх минулої ночі"

Влучання ворожих БпЛА зафіксовані в двох районах Харкова, є постраждалі - Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА