Інтерфакс-Україна
16:22 18.12.2024

Питання про відкликання Бойка з комітету з прав людини буде винесено на розгляд ВР повторно - Арахамія

2 хв читати
Питання про відкликання Бойка з комітету з прав людини буде винесено на розгляд ВР повторно - Арахамія

Проєкт постанови про відкликання народного депутата Юрія Бойка (депутатська група "Платформа за життя та мир") зі складу комітету Верховної Ради з прав людини повторно винесуть на розгляд парламенту, заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Ми до цього питання обов’язково повернемося і вирішимо його остаточно. Проведемо ще раз засідання комітету і повторно винесемо на голосування", - написав Арахамія в телеграмі.

Він нагадав, що на засіданні Верховної Ради в середу для ухвалення постанови про відкликання Бойка з комітету з прав людини не вистачило дев'яти голосів.

Як зазначив Арахамія в ефірі загальнонаціонального телемарафону, "наша (фракції "Слуга народу" - ІФ-У) провина в цьому є теж, оскільки саме в цей час у нас було призначено засідання комітету, і багато людей пішли на комітет. Але я... розраховував, що в залі буде достатньо голосів, за моєю оцінкою 260-270 голосів".

Арахамія також повідомив, що "Слуга народу" проголосувала 71,2% від кількісного складу, "Європейська солідарність" дала 17 голосів. "Це 62%, і лідер фракції Петро Порошенко, який був на засіданні, чомусь кудись зник. "Батьківщина" - 7 голосів, 29%, Юлія Володимирівна виступала, зникла", - зазначив Арахамія, додавши, що "Голос" дав 12 голосів (60% від складу).

"Ми лідери щодо голосування, але воно врешті-решт провалилося. Ми ініціювали вже повторне засідання комітету. Оновимо цю постанову на комітеті і завтра будемо ставити на повторне голосування. Проведу мобілізацію голосів, я впевнений, що ми це проголосуємо", - сказав він.

Як повідомлялося, постанову № 12327 про відкликання Бойка з комітету з прав людини підтримали 217 народних депутатів (для ухвалення рішення необхідно мінімум 226 голосів на підтримку - ІФ-У).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китай дозволяє РФ воювати попри їхні заяви, що не можна розширювати війну - Зеленський

Посольство США після ударів по Києву: Трамп чітко заявив, що обидві сторони мають досягати переговорного рішення

МЗС Ізраїлю висловило співчуття у зв'язку з атакою РФ по Києву

У МЗС України наголошують на важливості припинення вогню: інакше дуже важко відкривати шлях до дипломатії

Директорка "Грант Торнтон" Чала та Ярема з секретаріату Кабміну увійшли до складу наглядової ради "Укрпошти"

Порошенко назвав запізнілим, але правильним рішення визнати УПЦ (МП) афілійованою з РПЦ

Україна організує важливі заходи на полях 80-ї сесії Генасамблеї ООН - Зеленський

У МЗС України закликали партнерів визнати геноцидом депортацію кримських татар

Нічний обстріл Києва зміцнив рішучість Канади сприяти припиненню війни в Україні з наданням їй гарантій безпеки - прем’єр

Старший детектив НАБУ Буздиган став заступником директора БЕБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА