Інтерфакс-Україна
19:28 09.01.2026

Атака РФ із запуском "Орєшніка" - чергова спроба Путіна тероризувати Україну та загрожувати безпеці Європи – міністр оборони Британії

1 хв читати
Атака РФ із запуском "Орєшніка" - чергова спроба Путіна тероризувати Україну та загрожувати безпеці Європи – міністр оборони Британії

Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, який перебуває із візитом у Києві у пʼятницю, засудив чергову атаку РФ по Україні.

"Серія атак Росії на Україну протягом ночі, включаючи запуск балістичної ракети "Орешник" по Львову, є черговою спробою Путіна тероризувати Україну та загрожувати безпеці Європи", - написав він у соцмережі Х.

Гілі зазначив, що його сьогоднішній візит до Києва підкреслює рішучу підтримку Великою Британією справедливого та міцного миру в Україні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА