Інтерфакс-Україна
13:08 25.10.2024

ВАКС підтвердив рішення про націоналізацію активів Усманова в Україні на 2 млрд грн

1 хв читати
ВАКС підтвердив рішення про націоналізацію активів Усманова в Україні на 2 млрд грн

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) залишила чинним рішення про стягнення в дохід держави розміщених в Україні активів російського олігарха Алішера Усманова та його бізнес-партнерів сім'ї Скоч і Стрешинського, які оцінюються більше ніж у 2 млрд грн.

"За результатами розгляду колегія суддів Апеляційної палати залишила без змін рішення ВАКС, а апеляційні скарги третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог, - без задоволення", - йдеться в повідомленні суду в п'ятницю.

Уточнюється, що розгляд апеляційних скарг третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Metalloinvest Trading AG і АТ "Нексайн", на рішення ВАКС від 25 вересня цього року було завершено 25 жовтня.

"Отже, рішення про стягнення в дохід держави активів зазначених осіб, зокрема залізорудної продукції та 100% статутного капіталу IT-компанії, набрало законної сили та оскарженню не підлягає", - зазначив ВАКС.

Згідно з інформацією заступника міністра юстиції Інни Багатих, ідеться про стягнення більше ніж 165 тис. тонн залізорудної продукції орієнтовною вартістю понад 2 млрд грн, а також 100% статутного капіталу ТОВ "Петер-Сервіс Україна" - IT-компанії, що раніше була під контролем Усманова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль зустрівся з новопризначеним послом Німеччини, говорили про співпрацю в ОПК та розвиток СП

Зеленський запропонував президенту ПА ОБСЄ призначити спецпосланника щодо повернення українських дітей

Українська розвідка працює, щоб не допустити використання РФ суден "тіньового флоту" для диверсій у Європі – Зеленський

Зловмисники викрали в Кривому Розі підприємця, катували і вимагали $500 тис. викупу

Київ передав 3 армійському корпусу ще 3000 FPV-дронів – мер

Водопостачання та подача е/е на Полтавщині повністю відновлено

Поїзд з військовим вантажем зійшов з рейок після підриву колії біля російського Санкт-Петербургу - ГУР

Голова Держетнополітики Єленський: Україна працює над переходом до моделі державно-церковного партнерства

Село Січневе на Дніпропетровщині звільнено від російських окупантів – 141 ОМБ

У ЄС пропонують запровадити обмеження проти фірм, які видають документи про національну приналежність танкерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА