Інтерфакс-Україна
16:20 02.05.2025

Revolut веде перемовини з НБУ про отримання банківської ліцензії

1 хв читати
Revolut веде перемовини з НБУ про отримання банківської ліцензії

Національний банк України (НБУ) зацікавлений у виході необанка Revolut на український ринок, але в межах законодавчих і регуляторних вимог, тож веде з ним діалог про отримання банківської ліцензії, повідомив заступник голови НБУ Дмитро Олійник.

"Ми ведемо діалог із Revolut, і вони заявили про намір отримати банківську ліцензію. Також комунікуємо з європейськими регуляторами щодо необхідності їх ліцензування для надання послуг українським резидентам", - сказав Олійник в інтерв’ю NV Бізнес.

За його словами, Нацбанк зацікавлений у виході як Revolut, так і Wise на український ринок, але ці компанії працюють через банки інших юрисдикцій, а українські споживачі не завжди розуміють рівень захисту своїх прав.

Олійник додав, що за оцінками регулятора, українці відкрили приблизно до 100 тис. рахунків у Revolut.

"Тому подальший розвиток таких сервісів має відповідати українському законодавству та нормативній базі", – зробив висновок представник НБУ.

Як повідомлялося, британський фінтех Revolut 11 лютого 2025 року після півторамісячного бета-тестування офіційно зайшов на український ринок на основі ліцензії, виданої Європейським центральним банком Revolut Bank UAB (Литва). Втім, через два тижні Національний банк України (НБУ) наголосив на необхідності отримання фінтехом ліцензії на діяльність в Україні, яку Revolut планував отримати пізніше.

Revolut був заснований 2015 року у Великій Британії, його штаб квартира знаходиться в Лондоні.

ОСТАННЄ

Аграрії засіяли 76% ярих зернових та зернобобових від плану та наздогнали минулорічний показник за площею

ТППУ ініціює запровадження ефективного страхування військових ризиків для інвесторів та експортерів

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

Пролонговані ліцензії на надрокористування залишаться поза межами угоди з США про інвестфонд – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА