Інтерфакс-Україна
09:10 25.12.2024

Унаслідок ранкової ракетної атаки частина Прикарпаття без світла - ОВА

1 хв читати
Унаслідок ранкової ракетної атаки частина Прикарпаття без світла - ОВА

На Прикарпатті частина абонентів залишилася без електропостачання через ракетну атаку росіян, повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук уранці в середу, 25 грудня.

"Під час ранкової тривоги ворог завдав удару і по Прикарпаттю. Унаслідок цього частина області - без електропостачання. На щастя, обійшлося без постраждалих", - написала вона в телеграм-каналі.

Над ліквідацією наслідків працюють відповідні служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відновили позиції в Покровському районі, росіяни окупували село в Запорізькій області – DeepState

Кількість постраждалих у Києві внаслідок ворожої нічної атаки зросло до 19, серед них 5 дітей - Кличко

Зеленський у середу зустрінеться з прем'єром Швеції

Після завершення тимчасового захисту в ЄС українці можуть перейти на інші дозволи на проживання чи повернутися в Україну - Мінсоцполітики

Сибіга закликає міжнародних партнерів мобілізувати додаткову енергетичну підтримку для України

В Києві постраждали 18 людей, з них четверо дітей – КМВА

Аварійні відключення запроваджено у більшості регіонів України

Перед Бережною стоїть завдання вирішення проблеми людського капіталу й повернення людей в країну - заступниця голови ОП

В Києві введені екстрені відключення електроенергії

Кількість постраждалих у Києві зросла до 13 осіб – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА