Інтерфакс-Україна
14:54 10.11.2020

Луценко повідомив, що вилікувався від коронавірусу

2 хв читати
Луценко повідомив, що вилікувався від коронавірусу

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що одужав від COVID-19 і напередодні виписався з лікарні.

"Учора виписався з лікарні. Боротьбу з ковідом виграно. Дякую лікарям, рідним, друзям", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

Водночас він висловив переконання, що нинішній Кабінет Міністрів провалив роботу щодо протидії пандемії в Україні.

"Що мав зробити за ці 7 місяців уряд? В Україні у 2020 році створено 136 нових, укрупнених районів. Уряд мав створити 136 базових антиковідних центрів", - написав Луценко й зазначив, що цього не було зроблено.

Він наголосив, що в результаті скрізь, особливо в селах і райцентрах, - повна неможливість потрапити в інфекційну лікарню. Безкоштовні тести, майже неможливі скрізь, а термін надання їх результатів - неприйнятний. Кисень возять з області в область у доісторичних балонах, якщо вони є.

"30% лікарів перехворіли ковідом. Ніяких 300% премій не виплачують; немає навіть відповідної постанови Кабміну. Мусимо визнати повну бездіяльність влади. За наявних фінансових ресурсів антиковідного фонду, в якому навіть після дорожнього будівництва - 30 млрд грн. Що з цим робити? Відповідь: гнати в шию уряд. Корупція, понад 10 тис. нових хворих щодня, безпорадність і брехня влади ... Що ще має статися, щоб усвідомити, що Кабмін має піти? Краще - з парламентом "слуг народу", які його сформували й допустили урядову злочинну бездіяльність", - переконаний політик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 1 тис. закладів первинної меддопомоги надають ветеранам розширений перелік безоплатних послуг - Мінветеранів

Відновлення мереж після бойових дій компаніями "ДТЕК" у I пів.-2025 уже зрівнялося з обсягами за весь 2024р

Третій армійський корпус стримав наступ росіян на останньому рубежі Донбасу - Білецький

"Метінвест" розглядає пропозицію про продаж вугільного активу в США

Єрмак пропонує посилити тиск на РФ: Світ цього тижня може отримати можливість припинити війну

Ексдетективу БЕБ на Буковині інкримінують спробу фальсифікації доказів у кримінальному провадженні – прокуратура

Окупанти зруйнували будинок в Степногірську Запорізької області, загинуло 2 мирних жителя

Австрійський суд дозволив "Нафтогазу" стягнути з РФ понад EUR120 млн активів

ВАКС відправив під варту нардепа Кузнєцова з можливістю застави у 8 млн грн - ЗМІ

Кабмін призначив Новікова в.о. директора ДП "Гарантований покупець"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА