Інтерфакс-Україна
21:08 14.11.2024

Суд продовжив запобіжний захід для Шуфрича

2 хв читати
Суд продовжив запобіжний захід для Шуфрича

Шевченківський районний суд Києва на засіданні в четвер залишив чинним запобіжний захід підозрюваному в державній зраді та фінансуванні Росгвардії народному депутату України Нестору Шуфричу, повідомляє "Суспільне".

Як повідомляється, суд відхилив клопотання захисту про зміну запобіжного заходу і продовжив утримання Шуфрича під вартою до 5 грудня.

Сторона захисту наполягала, що тримання нардепа під вартою є необґрунтованим і не має доказової бази, а також зазначала, що Шуфрич перебуває в СІЗО вже 14 місяців без обвинувального рішення. Адвокати також наголосили, що Шуфрич має проблеми зі здоров'ям.

Прокурор зі свого боку зазначив, що підозра обґрунтована, а ризики не зменшилися, і наполягав на продовженні тримання під вартою.

Як повідомлялося, Служба безпеки України спільно з Державним бюро розслідувань та Офісом генерального прокурора зібрала аргументовану доказову базу антиукраїнської діяльності Шуфрича. За матеріалами СБУ йому повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Матеріали розслідування свідчать про те, що Шуфрич "тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента ФСБ, завдання якого - координація російської агентури в Україні". У СБУ нагадують, що Сівкович втік до Москви 2014 року і створив "кротоферму" для підривної діяльності проти України. "Саме він курував колишнього начальника Управління СБУ в АРК Крим Олега Кулініча, підозрюваного в державній зраді, якого затримував особисто голова Служби безпеки Василь Малюк", - зазначалося в повідомленні.

У лютому 2024 року Шуфричу було повідомлено про нову підозру - у фінансуванні Росгвардії в Криму.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік за тиждень скоротився ще на 5,2%

Двоє загиблих та одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих БпЛА у Харківській області - прокуратура

УЧХ працює на місцях ліквідації наслідків ударів РФ по Львівщині

Постачання електроенергії, перерване внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя в ніч на неділю, відновлено

Електропостачання відновлено в 162 н.п. Одеської області, знеструмлених через негоду

Сили оборони продовжують стримувати противника, від початку доби відбулося 106 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Світ має зупинити постачання критичних компонентів до Росії – Зеленський

Зеленський: Росія відверто намагається знищити українську цивільну інфраструктуру перед зимою

Вчителям з вересня нараховують доплату 2 тис. грн на місяць, ближче до фронту – 4 тис. грн

Свириденко на Сумщині: ведуться роботи з відновлення подачі електрики після російських обстрілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА