Інтерфакс-Україна
16:32 18.09.2025

Мир має бути прийнятним для української держави та потребує сили - міністр оборони Польщі

1 хв читати
Мир має бути прийнятним для української держави та потребує сили - міністр оборони Польщі
Фото: https://www.facebook.com/dshmyhal

Мир в Україні має бути прийнятним для української держави та ґрунтуватися на умовах, прийнятних для тих, хто героїчно захищає незалежність своєї країни, заявив міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш.

“Поляки, українці – люди миру. Ми хочемо миру. Звичайно, мир повинен бути справедливим. Мир повинен ґрунтуватися на умовах, прийнятних для тих, хто героїчно захищає свою суверенітет і незалежність. Він повинен бути прийнятним для української держави”, - сказав він на спільній пресконференції з українським колегою Денисом Шмигалем у Києві.

Косіняк-Камиш наголосив, що Польща підтримує мирні зусилля, які реалізує президент Сполучених Штатів Дональд Трамп, але також дуже рішуче підтримуються спільнотою Європейського Союзу та західними країнами, які поділяють цінності.

Глава Міністерства оборони Польщі наголосив, що мир потребує сили. “Сили, яка потім захищає, яка відлякує, яка реагує”, - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В результаті ворожого удару на Київщині постраждав чоловік, зафіксовані пожежі – ОВА

У Шевченківському районі столиці зафіксовано руйнування в адмінбудівлі

У Дніпровському районі Києва евакуювали 9 людей через пожежу у пʼятиповерховому будинку – мер

КМВА: У Дніпровському районі столиці кількість постраждалих зросла до п’яти

У Харкові біля багатоповерхівки впав безпілотник типу "Гербера" - мер

Мер Києва повідомив про займання в багатоповерхівках і падіння уламків у різних районах міста

США розпочали операцію "Південний спис" для боротьби з наркотиками у Західній півкулі

Уламки впали на територію школи в Дарницькому районі Києва, двоє постраждалих у Дніпровському районі – Кличко

У Подільському районі Києва загорівся житловий будинок

ЄІБ та ЄС виділяють понад €200 млн на відновлення водопостачання, житла та енергетичну стійкість в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА