Інтерфакс-Україна
18:49 03.12.2025

У Харкові тривають пошуково-рятувальні роботи, перевіряється інформація про двох зниклих безвісти осіб

1 хв читати

Станом на 17:30 у Шевченківському районі Харкова тривають пошуково-рятувальні роботи на місці вибуху в гаражному кооперативі, перевіряється інформація про двох зниклих безвісти осіб.

"Перевіряється інформація про двох зниклих безвісти осіб. Уже відомо про трьох постраждалих, один з яких був врятований співробітниками ДСНС. Ще одна людина загинула", - повідомляє пресслужба Харківської міськради з посиланням на департамент надзвичайних ситуацій.

Над усуненням наслідків вибуху працюють рятувальники, штаб департаменту надзвичайних ситуацій, спеціалізовані служби цивільного захисту міста. Загалом від міста для ліквідації наслідків вибуху залучено 11 одиниць спецтехніки та більше 50 працівників комунальних служб.

 

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА