Інтерфакс-Україна
13:32 27.12.2025

Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії

1 хв читати
Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії
Фото: https://www.facebook.com

Україна аргументовано посилається на правила Європейського союзу, у пунктах мирного плану, що стосуються питання релігії та мови, заявив президент України Володимир Зеленський.

«Дивіться, ми в цьому плані абсолютно аргументовано посилаємось на правила і закони Європейського Союзу, бо ми є майбутнім членом Європейського Союзу. Саме в такому форматі ми все обговорюємо. І відповідні питання, які ви ставите, так само ми обговорюємо саме в цьому форматі», - сказав Зеленський журналістам у суботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канада висловлює непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності Данії та Гренландії

НАБУ провело обшуки у водія Єрмака - ЗМІ

ДСНС надасть додаткові джерела живлення для районів з екстреними відключеннями - КМВА

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

Пасажиропотік через кордон за тиждень після Нового року підскочив на 27% – дані Держприкордонслужби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА