Інтерфакс-Україна
15:15 04.06.2025

УЧХ проводить набір груп на програму “Перезавантаження” в Івано-Франківську

1 хв читати
УЧХ проводить набір груп на програму “Перезавантаження” в Івано-Франківську
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

В Івано-Франківську триває набір груп на навчання в рамках програми «Перезавантаження» Українського Червоного Хреста (УЧХ).

«Жителі Івано-Франківської області, а саме внутрішньопереміщені особи та інші вразливі категорії населення, можуть пройти навчання в рамках програми «Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування», - повідомив УЧХ у середу у Фейсбуці.

Основна мета програми — підтримка учасників у підготовці до працевлаштування, допомога в адаптації до сучасного ринку праці, підвищення обізнаності щодо актуальних вакансій та набуття впевненості для подальшого пошуку роботи.

Для учасників програми проводяться тренінги з написання резюме, підготовка до співбесід, індивідуальні консультації з кар’єрним радником. Спеціалісти проводять навчання щодо розвитку м’яких навичок (комунікація, стресостійкість, самопрезентація). В програмі також заходи з психосоціальної підтримки та мікропідприємство – курс навчання з відкриття власної справи, бізнес-планування та управління фінансами.

Учасники проходять професійну підготовку чи підвищення кваліфікації за спеціальностями: водій, токар, електрик, бухгалтер, перукар, майстер манікюру, швачка (кравчиня), кухар-кондитер, SMM-менеджер, продавець, косметолог. Крім цього є можливість підвищення рівня комп’ютерної грамотності.

Програми «Перезавантаження» Українського Червоного Хреста реалізується у партнерстві з професійними навчальними центрами Івано-Франківська.

УЧХ реалізує програму “Перезавантаження”  в Івано-Франківській області за підтримки Іспанського Червоного Хреста та Швейцарського Червоного Хреста.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

БЕБ викрило підпільне виробництво кави в Київській області, вилучило в злочинців елітний автопарк

Понад 91 млн грн витратили 18-річні українці за програмою "єКнига" - УІК

Укргідрометцентр розширив зону прогнозу з дощами та грозами, попередив про надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Польщі недостатньо підіймати винищувачі у повітря під час атак РФ, треба допомогти Україні закрити небо - Кондратюк

ДБР розслідує побиття військовозобов’язаного співробітниками РТЦК у Миколаєві

ЄС доповнив санкційні списки дев’ятьма фізичними та шістьма юридичними особами за дестабілізаційні дії РФ

Зустріч партнерів щодо передачі систем Patriot Україні може відбутися 23 липня – ЗМІ

Оновлений "Захист України" стане обов’язковим предметом у школах з 2027 року

Келлог після відвідання меморіалу пам'яті дітей-жертв війни: Вбивства невинних цивільних осіб, особливо дітей, повинні припинитися

Кабмін затвердив нові розміри освітніх грантів та додаткові регіональні коефіцієнти для вступників-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА