Інтерфакс-Україна
10:29 30.09.2025

ДБР викрило новий епізод махінацій із закупівлею ліжок для військових на Дніпропетровщині

2 хв читати
ДБР викрило новий епізод махінацій із закупівлею ліжок для військових на Дніпропетровщині

Державне бюро розслідувань (ДБР) викрило новий епізод махінацій із закупівлею ліжок для військових на Дніпропетровщині, фігуранту справи повідомлено про другу підозру, загальні збитки державі склали майже 14 млн грн, повідомила пресслужба відомства.

"Працівники ДБР у взаємодії із СБУ повідомили про нову підозру посадовцю Дніпровського квартирно-експлуатаційного управління, причетному до масштабних махінацій під час закупівлі ліжок для військових частин Дніпропетровської області", - йдеться у повідомленні ДБР у телеграм-каналі у вівторок.

Зазначається, що у 2023 році фігурант вже організував тендер на придбання 5 тисяч двоярусних ліжок на суму 28 млн грн. За висновками експертизи, ринкова вартість становила близько 18 млн грн, а переплата держави перевищила 9,5 млн грн. Матеріали за цим епізодом скеровано до суду, а фігуранту обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 2 млн грн.

Повідомляється, що наразі слідчі встановили ще одну аналогічну оборудку. Лише за два місяці після першого тендеру той самий посадовець підписав нову угоду з тією ж фірмою на поставку додаткових 2 тисяч ліжок. Переплата цього разу склала майже 4 млн грн.

Керівнику одного з регіональних квартирно-експлуатаційних управлінь повідомлено про ще одну підозру за недбале ставлення до служби військової службової особи в умовах воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 425 КК України). Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Державою буде заявлено цивільний позов щодо відшкодування завданих збитків.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала посадовця Мін'юсту, який займався схемами для ухилянтів

Далекобійні дрони СБУ уразили один із провідних НПЗ РФ — "Орськнафтооргсинтез"

На поновлювальні роботи в Одесі необхідно більше 130 млн грн - мер

Завдяки дронам-перехоплювачам над Покровськом знешкоджено ворожих "Шахедів" на 50% більше, ніж у серпні - 7 корпус ДШВ

В Києві судитимуть 23-річного чоловіка, який за завданням псевдопрацівників СБУ підпалив двері квартири "зрадника"

АМКУ розпочав розгляд справи проти 5-ти найбільших аптечних мереж

Продавчиня із Слов'янська наводила ворожі удари по лікарнях міста - СБУ

НПЗ в російському Орську атакують дрони – ЦПД

Інформація про захоплення росіянами Вербового не відповідає дійсності – 110-та ОМБр

Команда Порталу послуг Києва оцифровує соціальні послуги для тих, чиє житло пошкоджене або зруйноване війною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА