Інтерфакс-Україна
10:39 17.02.2023

Раді пропонують відкликати з комітету нацоборони Льовочкіна, обраного до парламенту від "ОПЗЖ"

1 хв читати
Раді пропонують відкликати з комітету нацоборони Льовочкіна, обраного до парламенту від "ОПЗЖ"

Заступник голови парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Мар'яна Безугла (фракція "Слуга народу") ініціює відкликання народного депутата Сергія Льовочкіна (група "Платформа за життя та мир") зі складу комітету.

Відповідний проєкт постанови №9022 про внесення змін до постанови "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання" зареєстровано у парламенті у четвер, повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" Безугла.

Проєкт постанови передбачає відкликання з персонального складу комітету з національної безпеки, оборони та розвідки Сергія Льовочкіна.

У пояснювальній записці до проєкту постанови уточнюється, що Льовочкін не має допуску до державної таємниці під час дії воєнного стану.

Льовочкін був обраний до Верховної Ради дев'ятого скликання за списками партії "Опозиційна платформа - За життя" та входив до однойменної фракції. Діяльність "ОПЗЖ" в Україні була заборонена рішенням суду у 2022 році, після чого припинила існування і фракція цієї політичної сили у законодавчому органі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція спростувала інформацію щодо того, що вбивця Ганула здався правоохоронцям

Зеленський відзначив держнагородами більше 300 воїнів

Глава МЗС Австрії: Наші компанії могли б зробити значний внесок у відбудову України, незабаром до Києва вирушить бізнес-делегація

Поліція просить допомогти з розшуком чоловіка, причетного до вбивства активіста Ганула

Міносвіти розповіло, на які проєкти вплине призупинення фінансування USAID

Викиди, пов'язані з війною, зросли на 30% у 2024 році порівняно з попередніми роками – глава Міндовкілля

Київ передав партію допомоги для 72-ї ОМБр – Кличко

Сибіга: Ми вже приступили до формування національної команди, яка розроблятиме алгоритми дій для контролю можливого перемир'я

Угорщина зняла вето з продовження індивідуальних санкцій, отримавши натомість виключення чотирьох осіб зі списку, - джерело

Глава МЗС Австрії: Без суверенітету і територіальної цілісності не може бути миру в Україні в довгостроковій перспективі

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА