Інтерфакс-Україна
11:59 31.07.2025

Засідання Ради по НАБУ/САП буде транслюватися онлайн на YouTube каналі парламенту

1 хв читати
Засідання Ради по НАБУ/САП буде транслюватися онлайн на YouTube каналі парламенту

Засідання Верховної Ради України про повернення незалежності Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) буде транслюватися онлайн на YouTube каналі парламенту, повідомив голова комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин (фракція "Голос").

"Засідання Верховної Ради України про повернення незалежності НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури буде транслюватися онлайн на YouTube каналі парламенту. Нашу вимогу таки почули і, хоча б частково, реалізували. Вітаю всіх причетних. Вмикайте з 12.00 і контролюйте парламент", - написав він у фейсбуці у четвер.

Юрчишин висловив сподівання, що "це перший крок до поновлення онлайн-трансляцій. Маємо домовленість з Ruslan Stefanchuk знайти рішення для цього".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

Головний власник UaRms Уткін: за 3 роки війни ми навчили 55 тисяч військових на наших симуляторах

Підтримка України і тиск на Росію залишаються надзвичайно важливими - прем’єр-міністр Нідерландів

Співзасновник Bouquet Kyiv Stage Уткін: 90% заробленого витрачаю на культурні і благодійні проєкти

Макрон анонсував зустріч Коаліції охочих найближчим часом

Мелоні пояснила ідею гарантій безпеки для України

Зеленський: Треба досягти реального миру, який буде тривалим, а не стане ще однією паузою між російськими вторгненнями

Американська сторона запропонувала Україні гарантії безпеки у форматі 5 статті - джерело

Україна повинна мати гарантії безпеки і сама прийматиме рішення щодо своєї території – заява європейських лідерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА