Інтерфакс-Україна
19:46 11.12.2025

Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України

1 хв читати
Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України

Парламент Австрії ухвалив резолюцію із засудженням систематичних порушень прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України та нелюдське поводження з українськими військовополоненими, повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

"Важлива новина від австрійського парламенту: всі парламентські фракції одностайно ухвалили резолюцію, в якій засуджують систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України та нелюдське поводження з українськими військовополоненими", - написав він у соціальній мережі Х у четвер.

Сибіга висловив вдячність австрійському парламенту та всім парламентарям, які підтримали це рішення - "ще один потужний міжнародний голос на підтримку справедливості та відповідальності".

Також Сибіга наголосив, що таке рішення - "ще одне підтвердження того, що нейтралітет не означає байдужість".

"Ситуація з правами людини на окупованих територіях та поводження з військовополоненими повинні залишатися в центрі уваги всіх демократичних країн світу", - додав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА