Інтерфакс-Україна
18:17 20.08.2024

У Києві зростає кількість тяжких хворих із COVID-19 - КМДА

1 хв читати
У Києві зростає кількість тяжких хворих із COVID-19 - КМДА

У Києві фіксують зростання кількості хворих на COVID-19 у важкій формі, повідомила директорка департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації Валентина Гінзбург.

"Якщо 1 серпня в столичних лікарнях перебували 87 пацієнтів, то станом на 20 серпня їх уже 130. Причому за останню добу до медичних закладів поступили 34 людини. Це майже вдвічі більше, ніж кількість госпіталізованих напередодні. Також спостерігається тенденція зростання рівня захворюваності серед дітей", - зазначила Гінзбург.

Вона додала, що ще одним фактом, який викликає занепокоєння, є збільшення кількості хворих, які потребують кисневої підтримки та підключення до апаратів ШВЛ.

Департамент охорони здоров'я вкотре нагадує про необхідність дотримуватися протиепідемічних заходів безпеки.

"Намагайтеся частіше мити руки або використовуйте дезінфектанти щоразу, коли торкалися предметів загального використання. За можливості відмовтеся від перебування в багатолюдних закритих приміщеннях, а якщо це необхідно - використовуйте захисні маски. Пам'ятайте, що маски необхідно регулярно змінювати. Це стосується і багаторазових - майте при собі кілька, а наприкінці дня їх треба прати перед наступним використанням. Щодня робіть вологе прибирання вдома, провітрюйте приміщення, адже використання кондиціонера за зачинених вікон підвищує ризики розповсюдження інфекції. І обов'язково залишайтеся вдома за найменших ознак недуги. Протестуйтеся та розпочинайте лікування під наглядом свого лікаря і не наражайте на небезпеку оточення", - закликала Гінзбург.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затримка поставок ліків від недоброякісних постачальників стала однією з основних проблем на фармринку в 2025 році - "Пацієнти України"

УЧХ провів тренінги з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко

Два автомобілі MSF постраждали внаслідок російської атаки на Слов'янськ минулого тижня

Україна готова надати повний супровід і підтримку проєктам будівництва та релокації фармвиробництв в Україну – Радуцький

Перший український фармдистриб’ютор отримав страховку "від прильотів", держава готується страхувати фармвиробників - Радуцький

Понад 3000 одиниць реабілітаційного обладнання отримали 198 медзакладів у рамках проєкта HEAL Ukraine – МОЗ

Перевищення захворюваності ГРВІ та грипом зафіксовано тільки в Житомирській області – експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА