Інтерфакс-Україна
13:12 13.03.2025

Захворюваність на ГРВІ знижується, пік припав на лютий

1 хв читати
Захворюваність на ГРВІ знижується, пік припав на лютий

Пік захворюваності на ГРВІ, грип та COVID-19 фіксувався в лютому, наразі захворюваність знижується, повідомило Міністерство охорони здоров'я.

За даними відомства, минулого тижня кількість захворілих на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилася на 4% порівняно з попереднім тижнем і становила 261 665 осіб.

МОЗ також повідомляє, що минулого тижня з ускладненнями ГРВІ до лікарень потрапили 10 265 пацієнтів. Втім, у медзакладах достатньо ліжок, і рівень госпіталізацій не перевищено.

Наразі перевищення епідпорогу високого рівня зафіксовано у п’яти областях: Житомирській, Київській, Рівненській, Полтавській та Черкаській.

Середній рівень перевищення епідпорогу фіксується у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Кіровоградській, Одеській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецький та Чернігівській областях.

В Києві ситуація стабільна, спостерігається передепідемічний рівень.

МОЗ констатує що впродовж поточного епідсезону захворюваність на 9,4% нижча ніж у минулому епідсезоні.

При цьому з січня цього року від ускладнень внаслідок захворювання на COVID-19 зареєстровано 44 летальні випадки, три - минулого тижня.

Загалом від початку епідемічного сезону на ГРВІ, грип та COVID-19 перехворіли більше 3,256 млн українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗУ розробляє порядок відхилення пропозицій від системних порушників контрактів

Дві київські клініки постраждали від нічної атаки росіян

УЧХ розпочав новий цикл програми соціального відновлення ветеранів та їхніх родин

Зеленський: 11 закладів на Херсонщині мають підземні лікарні

Постраждалі від війни діти зможуть отримати послуги з оздоровлення - Мінсоцполітики

У шкільних чатах пішли повідомлення про ентеровірусну інфекцію, але суттєвого збільшення кількості звернень по меддопомогу не спостерігається – експерт

Кабмін посилив контроль над обігом препарату налбуфін

УЧХ провів серію тренінгів з першої психологічної допомоги для держслужбовців

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ запрацювали на Харківщині

"Лікарі без кордонів" за останні три місяці надали меддопомогу 221 пацієнтам з прифронтових громад

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА