Інтерфакс-Україна
19:42 21.07.2025

Ще чотири родини з дітьми організовано евакуювалися з Донеччини

1 хв читати
Ще чотири родини з дітьми організовано евакуювалися з Донеччини

Ще 4 родини з дітьми організовано евакуювалися з Донеччини — із Білозерської та Добропільської громад, їх безкоштовно розмістили в Закарпатській і Львівській областях, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

За його інформацією у телеграм-каналі, на Закарпатті з початку року вже прихистили 110 людей, з них 58 дітей. У Дрогобичі на Львівщині за останні дні — ще 7 родин, серед них 11 дітей.

Евакуацію організовано Донецькою ОВА у співпраці з АТ "Укрзалізниця", "Спасемо Україну", "Схід СОС", "РОКАДА", "Проліска" і "Птаха України".

У транзитному пункті люди отримують гаряче харчування, гуманітарну та психологічну допомогу. Також відбувається реєстрація на грошову виплату — 10 800 грн на особу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Миколаєві повідомляють про вибух та відключення світла в області — влада

У Херсоні зникло світло: причини зʼясовують — ОВА

Сирський: Росіяни вдаються до тактики "тотального просочування" із нарощуванням диверсійних дій у нашому тилу

Зеленський: Росія затягує війну, отже, буде отримувати справедливі відповіді

Кабмін погодив звільнення Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА — Свириденко

Свириденко: Уряд запускає спрощений механізм для швидшого відновлення пошкодженого житла

Зеленський: У Нацгвардії триває службове розслідування, тільки бойові офіцери займатимуть керівні посади

Кабмін направить подання на звільнення голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая у справі з викриттям масштабної корупції — Свириденко

Росіяни вдарили по Херсону керованими авіабомбами, пошкоджено автомобільний міст і житлові будинки

Нікопольщина зазнала обстрілів з артилерії та FPV-дронів, пошкоджено промисловий об’єкт і житлові будинки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА