Інтерфакс-Україна
14:15 28.10.2024

Апеляційний суд скасував історико-архітектурний опорний план Львова, готується касація - Садовий

1 хв читати
Апеляційний суд скасував історико-архітектурний опорний план Львова, готується касація - Садовий

Шостий апеляційний суд Києва скасував історико-архітектурний опорний план Львова, повідомив мер міста Андрій Садовий.

"Чуда не сталося. Шостий апеляційний суд Києва скасував історико-архітектурний опорний план міста Львова. Засідання відбулося у закритому письмовому провадженні. Ні Міністерство культури, ні Львівська міська рада не мали можливості публічно захистити свою позицію", - написав Садовий у фейсбуці.

Водночас він зазначив, що міська влада готує касаційну скаргу.

"Це ще один доказ того, що Україна потребує якісної судової реформи. Усі рішення, які стосуються громад, мають прийматися та обговорюватися у публічному процесі", - наголосив він.

Раніше Садовий повідомляв, що ще 2017 року місто замовило розробку історико-архітектурного опорного плану щодо чіткого регулювання будівництва в історичних зонах, який далі було затверджено Міністерством культури в січні 2024 року.

"Але це сподобалося не всім. Забудовник "НЬЮ-ТРЕЙДІНГ ЛЬВІВ" хоче збудувати 25-поверховий будинок на вулиці Липинського, а цей історико-архітектурний опорний план – кістка в горлі. Тому вони подали позов до Київського окружного адміністративного суду, і той у закритому режимі скасував важливий для Львова документ, навіть не заслухавши позицію міста", - писав мер у фейсбуці перед судовим процесом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова СБУ: збільшення чисельності "Альфи" означає збільшення кількості знищеної ворожої техніки і живої сили ворога

Трамп і Венс у середу проведуть онлайн-зустріч з Зеленським - ЗМІ

Голова СБУ про Кримський міст: військової логістики там немає, це аварійна конструкція

Голова СБУ про курйози спецоперації "Павутина": хотіли раніше, але водії "зайшли в запій"

Трамп зустрінеться з Путіним на Алясці віч-на-віч, підсумкова пресконференція ще узгоджується – Білий дім

СБУ уразила понад 200 об'єктів у глибокому тилу РФ, є певні ноу-хау, які летять за 700 км - Малюк

Зеленський обговорив з еміром Катару дипломатичну ситуацію та можливості для реального закінчення війни

Топпосадовця Міноборони викрили на хабарі за будівництво житла для військових

Україна та Канада ухвалили спільні дії щодо непорушності міжнародного права з питань українських територій

Переговори Трампа і Путіна на Алясці будуть сфокусовані на закінченні війни в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА