Інтерфакс-Україна
16:55 27.06.2025

Уряд не планує різких змін у податковій політиці на час дії воєнного стану - Шмигаль

1 хв читати
Уряд не планує різких змін у податковій політиці на час дії воєнного стану - Шмигаль
Фото: https://t.me/Denys_Smyhal/

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що уряд не планує різких змін в податковій політиці на час дії воєнного стану.

"Важливий аспект – це сталість податкової політики. Тут не плануємо різких змін на час дії воєнного стану. Ми розуміємо, що бізнесу потрібен ресурс для зміцнення, відновлення, для модернізації", - сказав Шмигаль на "Форумі влади та бізнесу: від діалогу до партнерства" в п'ятницю в Києві.

Водночас він наголосив, що уряд активно працює з партнерами, щоб залучати прогнозовані опції зовнішнього фінансування на підтримку оборони, економіки і інфраструктури.

За словами прем'єра, за п'ять місяці 2025 року бізнес сплатив до державного бюджету податків і зборів на суму понад 1,5 трлн грн.

"Кожна гривня цінна і важлива, але всі свої внутрішні ресурси ми спрямовуємо на наші сили безпеки і оборони. У цьому, власне, і цінність українського бізнесу, бізнесу партнерів, які зберегли його тут", - підкреслив Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фіксована ціна на газ для населення та бюджетних установ залишається незмінною до 31 березня 2026р - Свириденко

Мінекономіки обговорило з ЄБРР можливий продаж міноритарних часток у держкомпаніях

"Нова пошта" довела кількість поштоматів до 30,6 тис.

Девелопери отримали біля 3 млрд грн в межах програми "єОселя" у ІІІ кв. 2025р

Україна за 9 міс.-2025 збільшила імпорт товарів на 17%, експорт скоротився на 3,1% - ДМС

Ціни на пшеницю в найближчі місяці підвищаться до $250–260 за тонну через низьку внутрішню пропозицію - аналітики

Нардепи подали в держбюджет-2026 загалом 3339 поправок і побили 19-річний рекорд

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд

Bolt знизив з 1 жовтня комісію з водіїв у Києві з 25% до 20%

Уряд збереже фіксовану ціну на природний газ для побутових споживачів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА