Інтерфакс-Україна
10:03 21.11.2025

У Харкові троє підлітків постраждали внаслідок ДТП - поліція

1 хв читати
У Харкові троє підлітків постраждали внаслідок ДТП - поліція
Фото: https://t.me/police_kh_region

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в Київському районі Харкова, у результаті якої постраждали троє підлітків, повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Харківській області.

"20 листопада близько 21:40 до поліції надійшло повідомлення про аварію по вулиці Саперній у місті Харків. Попередньо встановлено, що 47-річний водій автомобіля Toyota Avensis не впорався з керуванням та скоїв наїзд на електроопору. В результаті чого автомобіль відкинуло на дитячий майданчик", - зазначено в повідомленні відомства у пʼятницю.

На місці події працювали слідчі та патрульні поліцейські, які встановлюють усі обставини ДТП. Інформація зареєстрована в Єдиному обліку.

"Внаслідок ДТП отримали тілесні ушкодження у вигляді саден та забоїв 19-річний юнак та двоє неповнолітніх: 16-річний хлопець і 17-річна дівчина", – повідомили в поліції.

ОСТАННЄ

Австралія виділяє Україні 95 млн австралійських доларів військової допомоги

Ворог втратив 78 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Генасамблея надіслала чіткий сигнал: світ не потерпить насильницького переміщення та депортації українських дітей - Сибіга про ухвалення резолюції

Путін хоче завершити війну, це враження у Віткоффа і Кушнера після зустрічі – Трамп

Генасамблея ООН підтримала українську резолюцію за повернення українських дітей понад 90 голосами, проти 12, 57 утримались

У третю і четверту хвилі виплату 1 тис. грн "Зимової підтримки" отримають українці за заявками від 18-22 листопада – Мінсоцполітики

Кабмін звільнив Калєніченко з посади заступника голови ДПС

Поліцейські встановлюють обставини вибуху в багатоповерхівці в Одесі

Нова Зеландія оголосила про виділення 15 млн доларів на ініціативу PURL

Немає більш підходящого місця для мирних переговорів між Росією та Україною, ніж Туреччина - глава МЗС Фідан

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА