22:08 21.09.2024

Гарріс погодилася на пропозицію CNN про дебати, Трамп заявляє, що вже «занадто пізно»

1 хв читати
Гарріс погодилася на пропозицію CNN про дебати, Трамп заявляє, що вже «занадто пізно»

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Камала Гарріс прийняла запрошення CNN про проведення повторних дебатів із кандидатом від республіканців Дональдом Трампом.

«Віцепрезидентка Гарріс готова до ще однієї можливості виступити на одній сцені з Дональдом Трампом і прийняла запрошення CNN на дебати 23 жовтня», - йдеться в заяві, поширеній передвиборчим штабом Гарріс.

Зі свого боку CNN підтвердив, що як Гарріс, так і Трамп отримали від телеканала пропозицію провести в жовтні ще одні дебати. Передвиборчий штаб Трампа на пропозицію поки що не відреагував.

Колишній президент США Дональд Трамп у суботу заявив, що вже «занадто пізно» проводити ще одні президентські дебати, оскільки американці вже почали голосувати на виборах 2024 року.

Згідно з пропозицією CNN, дебати триватимуть 1,5 години. Під час них Трамп і Гарріс відповідатимуть на запитання модераторів, глядачів у студії не буде.

У ніч на 11 вересня на телеканалі ABC News відбулися дебати Трампа і Гарріс. За підсумками дебатів як Трамп, так і Гарріс заявили про свою перемогу.

Як повідомлялося раніше, минулого четверга Трамп заявив, що не має наміру брати участь у ще одних дебатах із Гарріс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київ передав на фронт 45 купольних систем РЕБ для захисту від безпілотників – мер

Ворог скинув на Костянтинівку три авіабомби, п'ятеро людей загинуло

Україна і США випрацювали остаточний варіант Угоди про встановлення правил та умов Інвестфонду відбудови України - Шмигаль

Кошта провів підготовчу до спецсаміту відеоконференцію з лідерами ЄС, Макрон поінформував про результати зустрічі з Трампом

Стефанчук закликав міжнародних партнерів не дати РФ навіть шансу утвердити свою окупацію

Крим та Севастополь є і залишатимуться невід'ємними частинами України - Кримська платформа

Сили оборони відбили у противника селище Котлине під Покровськом, знешкоджено майже 500 окупантів

Військовий літак розбився біля столиці Судану, загинули понад 45 осіб

Туреччина рішуче підтримує повну територіальну цілісність України, включно з Кримом

Ночі в Україні трохи потеплішають, погода очікується майже без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА