Інтерфакс-Україна
16:53 27.10.2024

Результати парламентських виборів у Грузії небезпечні для демократії в регіоні - нардеп Клименко

2 хв читати
Результати парламентських виборів у Грузії небезпечні для демократії в регіоні - нардеп Клименко

Результати парламентських виборів у Грузії небезпечні для демократії в регіоні, вважає заступниця голови фракції "Голос" у Верховній Раді України Юлія Клименко.

"На жаль, результати виборів у Грузії, як і в Молдові, дуже тривожні й дуже небезпечні для демократії в нашому регіоні. Говорячи прямо: кремлівські гроші та пропаганда виграли цього разу. Ці результати також відображають нерішучість наших партнерів, постійно глибоко стурбованих партнерів. Громадяни Молдови та Грузії дивляться на криваву війну в Україні, на те, як ми для захисту України, Європи та демократії повинні постійно випрошувати необхідні пакети зброї та членство в НАТО і ЄС, і роблять висновок, що вони значно менші, слабкіші за Україну й навряд чи їм на допомогу прийдуть стурбовані західні партнери. На жаль, поки що зло перемагає", - сказала Клименко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в неділю.

Народний депутат також зазначила, що результати виборів у Грузії - це гарний урок для України та її майбутніх виборів. "Ми повинні вже зараз готуватися до масованої дезінформації та потоку брудних грошей Росії для купівлі голосів і політичних маніпуляцій. РФ зробить усе, щоб політично дестабілізувати Україну й поставити своїх політичних маріонеток, бо не може виграти на полі бою", - наголосила Клименко.

Згідно з попередніми даними на сайті Центральної виборчої комісії Грузії, за результатами підрахунку голосів на майже 99,97% виборчих дільницях проросійська партія "Грузинська мрія" здобула 53,92% підтримки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА