Інтерфакс-Україна
11:52 27.01.2023

Центрами розвитку трансплантації в Україні залишаються Київ і Львів, але трансплантацію органів уже можуть проводити 32 медзаклади країни – МОЗ

1 хв читати
Центрами розвитку трансплантації в Україні залишаються Київ і Львів, але трансплантацію органів уже можуть проводити 32 медзаклади країни – МОЗ

Центрами трансплантації в Україні залишаються Київ і Львів, але трансплантацію органів уже можуть проводити 32 медзаклади на усій території України, повідомив генеральний директор директорату високотехнологічної медичної допомоги та інновацій Міністерства охорони здоров'я Василь Стрілка.

"Є лідери, це медзаклади Києва та Львова. Але на території України є 32 медзаклади, які виконували хоча б одну трансплантацію - серце, нирки, печінку", - сказав він в ефірі каналу "Супільне Регіони" у п'ятницю.

Стрілка уточнив, що операції з трансплантації, окрім Києва та Львова, вже виконують, зокрема, у Луцьку, Черкасах, Чернівцях, Рівному, Хмельницькому.

"Політика МОЗ спрямована на те, щоб був рівномірний доступ до трансплантації на всій території України, щоб будь-який медзаклад, який може і хоче цим займатися, міг розпочати цю роботу", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міськвладі Львова та ОВА треба спільно вирішити проблему енергопостачання лікарень – очільник Держенергонагляду

Перші пацієнти звернуться для проходження програми скринінгу 40+ на початку лютого – Ляшко

ДП "МЗУ" в 2025р придбало близько 900 позицій медтоварів на 16,2 млрд грн

В Україні запустили сайт Нацкаталогу цін на ліки

"Добробут" та НаУКМА створили медичну школу

Клініка "Медіком" проводить оцінку стану приміщень після влучання російського дрона

Переселенці протягом 60 днів можуть отримувати послугу довготривалого меддогляду

Українці старше 40 років з 1 січня можуть замовити Скринінг здоров’я через "Дію" – Федоров

Кабмін негативно оцінив роботу відстороненого голови Держлікслужби Ісаєнка в 2025р.

Медики прифронтових регіонів зможуть отримати житло в містах у радіусі до 30 км від місця роботи - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА