Інтерфакс-Україна
18:05 23.10.2024

Арахамія і Кім узяли на поруки депутатку Кормишкіну, підозрювану в незаконному збагаченні

1 хв читати
Арахамія і Кім узяли на поруки депутатку Кормишкіну, підозрювану в незаконному збагаченні

Запобіжний захід у вигляді особистої поруки застосовано до народної депутатки, підозрюваної в незаконному збагаченні, повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"23 жовтня 2024 року слідчий суддя ВАКС застосував до народної депутатки України, яка підозрюється в незаконному збагаченні, запобіжний захід у вигляді особистої поруки", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі в середу.

Ім'я фігурантки не називають. За даними джерел "Інтерфакс-Україна", йдеться про Ірину Кормишкіну, яка раніше мала прізвище Аллахвердієва (фракція "Слуга народу").

Згідно з повідомленням, поручителями суд визначив двох осіб: голову фракції "Слуга народу" Верховної Ради України Давида Арахамію та голову Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма.

Як повідомлялося, 16 жовтня Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили про підозру в незаконному збагаченні чинному народному депутату України.

"За даними слідства, у 2021-2022 рр. вона набула у власність активи на суму понад 20 млн грн. За них згодом було придбано будинок на Одещині, в якому народна обраниця наразі проживає. Водночас її офіційний дохід за цей період та заощадження становили не більше ніж 2,7 млн грн, які підозрювана використовувала на інші цілі", - йшлося в повідомленні НАБУ.

Зазначається, що нардепка незаконно збагатилася на суму понад 20 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон залишається на рекордного для воєнного часу рівні – дані Держприкордонслужби

Окупанти атакували з дрону Білозерку на Херсонщині, постраждав чоловік - ОВА

Гарантії безпеки України за участі США мають бути практичними та давати захист на землі, у небі та на морі – Зеленський

Армія РФ в неділю продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, є пошкодження - Лисак

Рубіо: одна з складнощів перемир'я в тому, що його потрібно підтримувати, а це дуже важко

Трамп хоче зустрітися лише з Зеленським - ЗМІ

Кошта по результатам Коаліції охочих: якщо не буде досягнуто угоди про припинення вогню, ЄС та США повинні посилити тиск на РФ

Введення нових санкцій проти РФ зменшує шанси посадити їх на стіл переговорів – Рубіо

Ніхто не тисне на Україну, щоб вона відмовилася від територій, мирна угода не буде такою, як вимагає РФ – Рубіо

Армія РФ повторно вдарила по рятувальниках в Костянтинівці на Донеччині - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА