Інтерфакс-Україна
08:25 26.09.2024

На Прикарпатті внаслідок російської атаки пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури – ОВА

1 хв читати

На Прикарпатті внаслідок російської атаки пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури, повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

"Під час повітряної тривоги Прикарпаття атакували ворожі цілі. Пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури", - написала вона в телеграмі.

За її словами, наразі частина міста частково залишилася знеструмленою. Енергетики вже працюють над відновленням енергопостачання.

Для ліквідації наслідків на місце події оперативно прибули всі відповідні служби. Пожежу, що виникла на місці падіння, ліквідовано. Обійшлося без постраждалих.

"Ще раз закликаю всіх мешканців краю не нехтувати сповіщеннями про повітряну тривогу, бо ворог не припиняє спроб знищити нашу інфраструктуру", - наголосила очільниця ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ГУР МО підтвердило належність танкера, який вибухнув в Середземному морі, до тіньового флоту РФ

Слідство не виявило жодних ознак підготовки до вчинення злочинів відносно мера Дніпра Філатова – МВС

Сибіга привітав Терезу Лазаро з призначенням головою МЗС Філіпін

МВФ закликав до посилення митної реформи та відтермінував призначення керівника Держмитслужби до грудня 2025

Начальник Генштабу ЗСУ призначив комплексний аудит всіх складових у сфері протидії російським БПЛА

Водій злив залишки бетону в лісі на території Національного природного парку "Голосіївський"

Раді пропонують ухвалити закон "Про професійну освіту"

У Камʼянському районі на Дніпропетровщині є загиблі та поранені після ракетної атаки - влада

Бюджетна декларація на 2026-2028рр. передбачає оптимізацію мережі місцевих загальних судів

ЕС у рамках посилення санкцій має підстави прибрати з ринку залізничну продукцію країни-агресорки – "Інтерпайп"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА