Інтерфакс-Україна
08:53 21.07.2025

Мешканців Прикарпаття закликали не чіпати уламки збитих ворожих снарядів

1 хв читати

Мешканців Прикарпаття закликали не чіпати уламки збитих ворожих снарядів.

"Зафіксовано падіння уламків на відкритих територіях! Якщо виявите їх, в жодному разі не беріть до рук! Викликайте відповідні служби!", - написала в телеграм-каналі очільниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Вона зазначила, що через падіння уламків у Івано-Франківській громаді пошкоджено житлові будинки. Зафіксовано руйнування в Городенківській громаді.

Також підтвердила інформацію про постраждалих.

Задіяні всі відповідні служби для ліквідації наслідків ворожого обстрілу.

Нічна атака на Прикарпаття: сьогодні ворог завдав масованого удару по області

Деталі – згодом, додала Онищук.

Як повідомлялося, чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська, також виникли пожежі, повідомляє Держслужба з НС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більш ніж удвічі скоротилась кількість вступників-чоловіків 25+ у 2025р. порівняно з минулим роком - Міносвіти

Зеленський особисто візьме участь в саміті ЄС, повідомляють у Брюсселі

Під час Купʼянської операції вже знищено понад 1000 росіян - "Хартія"

Шмигаль: Підписано низку нових домовленостей з Німеччиною на понад EUR1,2 млрд

ССО уразили польовий артилерійський склад ворога в Луганській області

У Запоріжжі вже 29 постраждалих через російський авіаудар, серед них – 5 дітей

Сибіга: Наразі санкції накладено лише на 20% російського ВПК, обмеження має бути застосовано до решти

Другий чоловік загинув за день на Херсонщині через атаку російського дрона

Продюсер Ясинський провів онлайн-конференцію щодо перегляду правил нацвідбору на "Євробачення", "Суспільне" надіслало лист

ДОТ вперше закупить ДНК-системи для ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА